MENU...
Facebook

Elomi powstała po to, by wspierać kobiety bez względu na ich wiek, sylwetkę czy rozmiar. Właśnie dlatego Elomi to:

  • Namiętność
  • Kobiecość
  • Siła
  • Inspiracja
  • Innowacja

Znakiem firmowym Elomi jest idealne dopasowanie i niezrównany komfort, kobiecość, piękno, poczucie siły i pewność siebie.

Inspiracją dla Elomi jest każda z nas. Kiedy czujemy się dobrze, kiedy akceptujemy siebie i jesteśmy świadome swoje j wartości wiemy, że razem możemy zmienić  świat. 

Elomi to marka zorientowana na modę! Nie wstydzi się odważnych i mocnych kolorów, przyciągających wzrok nadruków, a także seksownych detali czy koronek. W ten sposób daje wybór kobietom o pełniejszej figurze. Jednocześnie  daje im siłę i pewność siebie. Wiarę w to, że mogą żyć bez ograniczeń 
(przeczytaj o kampanii Live Limitless). 

W ofercie Elomi znajdziemy bieliznę w rozmiarach w obwodzie od 70 do 110 i miseczkach od D do P. W Polsce często stosowana jest rozmiarówka brytyjska prezentująca rozmiary jako 32-48 oraz rozmiar miseczek D do KK. Majtki dostępne są od S do 4XL. 

Z całą pewnością wśród wielu konstrukcji biustonoszy warto wyróżnić biustonosz do karmienia Molly


 STROJE KĄPIELOWE

Dbałość o idealne dopasowanie i pewność siebie byłyby niepełne, gdyby kolekcje Elomi nie obejmowały również strojów kąpielowych. Zakres rozmiarów jest równie imponujący, jak w przypadku bielizny. Stroje kąpielowe Elomi występują w rozmiarach od 34-44 w miseczkach DD do JJ (rozmiary brytyjskie), 75-100 w miseczkach E do N (rozmiary europejskie). 

ELOMI ACTIVE

Elomi wspiera także wszystkie te z nas, które lubią aktywny wypoczynek lub uprawiają sport.  Energize to kolekcja niezwykła nie tylko ze względu na rozmiarówkę (do miseczki O) ale przede wszystkim z powodu konstrukcji i materiałów. Zastosowano w tym modelu technologię non-compression, dzięki której biust ma odpowiednie podtrzymanie, ale jest ładnie wymodelowany a piersi są oddzielone od siebie. Energize świetnie odprowadza wilgoć, zapewniając nam wygodę i dobre samopoczucie podczas długotrwałych lub intensywnych ćwiczeń. Atutem tego biustonosza jest także specjalne zapięcie ramiączek na plecach tzw. J-Hook. Elomi Active to propozycja dla tych, które cenią są dizajn i kolorystykę. 

Warto być aktywną, warto wypróbować Elomi. 


Dowiedz się więcej o Elomi: